Facebook kopjon SnapChat
Facebook sė fundmi po punon pėr tė sjellė njė funksion tė ri pėr mesazhet-vetėshkatėrruese.
Opsionin Hourglass do ju vijė nė dispozicion tė gjithė pėrdoruesve tė Messenger, pasi rivali i saj Snapchat kishte refuzuar ofertėn e rrjetin social nė vlerėn prej 3 miliardė dollarėve ofertėn nė vitin 2013.

Snapchat ka qenė prej kohėsh i njohur pėr mesazhet-vetėshkatėrruese, duke i lejuar njerėzit tė ndjehen shumė mė tė sigurt pėr tė dėrguar fotografi dhe video tė cilat ata e dinė se nuk do tė jetė rreth tyre pėrgjithmonė.


Por pėr dallim nga SnapChat, Facebook i lejon pėrdoruesit nė Francė pėr tė zgjedhur dėrgimin e mesazheve qė do tė zgjasin vetėm pėr njė orė.
comments powered by Disqus