Pija ideale kundėr gėrhitjes
Lodhja e ditės shpesh bėn qė ne tė mos kemi fuqi pėr tė bėrė asgjė kur ktheehmi nė shtėpi pėrveē, tė hamė dicka dhe tė flemė gjumė.
Gjatė procesit tė gjumit personat tė ndryshėm ndeshen me problemin e gėrhitjes, por pėr tė gjithė ato qė duan ti shmangen njė problemi tė tillė mjafto qė tė pėrdorin njė kombinim natyral.

Pėr tė pėrgatitur kėtė pije natyrale ėshtė e rėndėsishme qė tė merrni, 4 karota, 1 mollė, 1/8 limon i shtrydhur dhe ½ xhenxhefil.

Nė fillim kėto produkte do i kombinoni tė gjithė kėta pėrbėrės nė njė shtrydhės elektrik. Kjo pije ju ndihmon qė tė reduktoni kongjestionin e hundės dhe kėshtu nė mėnyrė graduale edhe gėrhitjen gjatė gjumit.
comments powered by Disqus