Kujdes nga ky virus nė Facebook
Nėse ju etiketon dikush nė ndonjė koment nė Facebook, ėshtė mirė qė tė keni kujdes dhe mos ta hapni.
Njė virus i shfaqur kohėt e fundit nė rrjetin social Facebook bėn qė nė mėnyrė automatike tė infektohen pėrdoruesit me vetėm njė klikim.
Virusi funksionon nė atė mėnyrė qė, nėse njėri nga miqtė tuaj nė Facebook merr njoftimin se dikush e ka etiketuar nė njė koment nė Facebook dhe e klikon atė, i njėjti virus mund tė pėrcillet edhe tek miqtė e tij dhe kėshtu me radhė.

Por, e tėra ėshtė njė virus qė ėshtė pėrhapur nė Facebook. Prandaj, nėse dikush iu etiketon nė ndonjė koment, ėshtė mirė qė ta verifikoni paraprakisht nėse ėshtė virus apo jo.
comments powered by Disqus