Miley Cyrus i jep pėrsėri fund lidhjes, ja pėrse!
Kėngėtarja e shumė pėrfolur Miley dhe aktori i famshėm Liam Hemsworth i kanė dhėnė pėrsėri fund lidhjes sė tyre.
Kishin kaluar vetėm dy muaj nga ribashkimi i tyre mirpo siq duket lidhja e tyre pėrsėri ishte e destinuar tė dėshtojė.


E tėrė kjo kishte ndodhur pėr shkak se Miley aksidentalisht i kishte dėrguar njė mesazh tė dashurit tė saj Liam, mesazh tė cilin ajo e kishte menduar ti dėrgonte ish tė dashurės sė saj Stella.


Kujtojmė se kjo ėshtė hera e dytė qė qifti i jep fund lidhjes.
comments powered by Disqus