Ndahen Gigi Hadid dhe Zayn Malik
Duket se ky ėshtė muaji i ndarjeve.
Para pak ditėve lidhjes sė tyre prej 15 muajsh i dhanė fund kėngėtarja Taylor Swift dhe DJ Harris ndėrkaq tani duket se tė njėjtėn gjė e kanė bėrė edhe supermodelja Gigi Hadid dhe i dashuri i saj kėngėtar, Zayn Malik.

Bukuroshja Hadid dhe i dashuri i saj Malik kanė qenė nė lidhje pėr shtatė muaj dhe tani mėsohet se ata kanė shpallur tė mbyllur gjithēka.

Njė burim ka thėnė se gjatė ditėlindjes sė Gigi, ata kanė pasur pėrleshje verbale, janė ndarė dhe janė bashkuar prapė mirėpo tani duket se gjėrat nuk janė aspak mirė mes tyre.

Zayn dhe Gigi kanė bėrė bujė sidomos me videon e kėngėtarit “Pillowtalk” nė tė cilėn shihen shumė tė afėrt me njėri-tjetrin.
comments powered by Disqus