“Professional Alarm” dhe “HIKVISION” prezantojnė produktin mė tė avancuar pėr video-vėzhgim
“Professional Alarm” ne bashkėpunim me prodhuesin e mirėnjohur “HIKVISION” sot nė praninė e me shumė se 100 pjesėmarrėsve prezantoi linjėn mė tė avancuar tė produkteve pėr video vėzhgim.
U prezantuan kamerat e serisė: Turbo HD 4K se gjeneratės sė trete nga kategoria e kamerave analoge, me rezolucion deri ne 5MP;
IP Kamera: Seria e kamerave inteligjente (Smart) PanoVU me pamje panoramike dhe me PTZ tė integruar nė njė kamere tė vetme, e cila ėshtė unike pėr nga funksionaliteti dhe mundėsitė qė i ofron.
Gjithashtu ėshtė prezantuar seria e kamerave IP SMART PROFESSIONAL 4K e cila pėrkrahė rezolucionet deri nė 12MP si dhe kamerat termale me funksione shumė tė avancuara.
Professional Alarm ėshtė pėrfaqėsuesi i vetėm i autorizuar nga Hikvision pėr tregun e Kosovės pėr shitjen dhe pėrkrahjen teknike tė tė gjitha produkteve tė kėtij prodhuesi.
Hikvision ėshtė prodhues lider i cili me produktet kualitative dhe risit qė ka sjell dhe do tė sjell nė vazhdimėsi, ka bėrė qė tė rangohet si prodhuesi numėr 1 nė botė nė lėmin e video vėzhgimit.
comments powered by Disqus