VIP-at qė nuk dinė tė puthin
Puthja ėshtė njė gjest pėrkushtimi e cila pėrshkruan atė qė ju ndjeni ndaj njė personi tė caktuar.

Nė tė vėrtetė, ekziston mendim gjithėpėrfshirės se kjo ėshtė ‘shkenca’ tė cilėn duhet ta mbizotėroni, nė mėnyrė qė mos t’u ‘dalė zėri i keq’. Por relativisht gati tė gjithė ndonjėherė kanė pėrjetuar njė puthje tė keqe, ndėrsa kėsaj nuk i kanė shpėtuar as disa prej personaliteteve tė famshme.Ne ju zbulojmė disa prej yjeve pėr tė cilės ish tė dashurit/at thonė se puthen tmerrshėm.

Ėshtė ēudi se si bukuroshja Jennifer Lawrence gjendet nė kėtė listė. Nė tė vėrtetė, Josh Hutcherson, kolegu i saj nga filmi “Hunger Games”, ka deklaruar se Jennifer puthet nė mėnyrė shumė tė ērregullt dhe tė shpejtė dhe se gjuha e saj punon si njė makinė pėr larjen e rrobave. Aktorja Resee Witherspoon, ka zbuluar njė sekret tė errėt tė Robert Pattinsonit. Ajo gjatė njė interviste ėshtė ankuar se puthja me tė ka qenė shumė e pakėndshme, sepse atij vazhdimisht i rridhnin hundėt dhe se ai kishte pengesa gjatė frymėmarrjes. Qysh pas tentimit tė dytė, aktorja Jennifer Lawrence e ka kritikuar ashpėr kolegun e saj Bradley Cooper, se ai po puthte tepėr lagėsht dhe kjo i shkaktonte neveri. As Angelina Jolie nuk ka munguar nė kėtė listė. Po ashtu, shumė kolegė tė saj janė ankuar pėr ngathtėsinė e saj gjatė puthjes, shkruan sot gazeta "Zeri".

Nė tė vėrtetė, thuhet se ajo e fut tepėr gjuhėn thellė nė gojėn e partnerit, ēka ėshtė shumė e pakėndshme. Por as bashkėshorti i saj Brad Pitt nuk ėshtė aspak mė i mirė se ajo. Nė tė vėrtetė, aktorja Kristen Dunst ka deklaruar se tė gjithė ia kishin lakmi qė ka pasur mundėsi tė puthej me Brad-in gjatė xhirimit tė filmit “Interview with Vampire”, por ajo thotė se puthja me tė ishte e neveritshme. “Ka gojė shumė tė madhe. Edhe kam dėgjuar disa jehona si nė shpellė derisa jam puthur me tė”, ka deklaruar Hugh Grant rreth puthjes me kolegen e tij Julia Roberts, gjatė xhirimit tė filmit romantik “Hothing Hill”.
comments powered by Disqus