Adelina Ismaili ėshtė shtatzėnė, ja babai i fėmijės
Kėngėtarja e njohur, Adelina Ismailin, sė fundmi nuk ka sjellė ndonjė projekt tė ri muzikor.

Por diva e mezikės shqiptare, e cila po jeton nė Zvicėr me bashkėshortin e saj Val Krasniqin, po bėjnė planifikimin familjar, dhe kjo mund tė jetė arsyeja, qė po e mban kėngėtaren larg diskografisė shqiptare.

Dashuria mes Adelinės dhe Valit po bekohet me fėmijė, pasi kėngėtarja ėshtė shtatzėnė.

Lajmin e gėzueshėm e ka konfirmuar motra e Adelinės, Ema, e cila bashkė me Zanfinėn me padurim po e presin marrjen e statusit tė tezes, transmeton Prive.Al.

Fėmija i parė nė familjen Ismaili fatmirėsisht po vjen nė kohėn e duhur, pas njė periudhe tė dhimbshme nga mungesa e zonjės Mona, mamasė sė tyre, e cila u nda nga jeta vetėm pak muaj mė parė.
comments powered by Disqus