Rita Ora viktimė e mashtrimeve, ia vjedhin 2,3 milionė dollarė!
Rita Ora sapo ka humbur njė shumė tė madhe parash nga njė mashtrim qė i ka bėrė njė ortak nė biznes.

26-vjeēarja kishte investuar para nė njė biznes me personin qė i ka vjedhur 2,3 milionė dollarė, nga llogaria e pėrbashkėt. Fqinjėt e personit tė dyshuar thonė se muajt e fundit ai jetonte si njė “princ saudit” duke blerė makina tė shtrenjta dhe njė orė 25 mijė euro. Policia ka nisur hetimet dhe kėrkimin e tij.
comments powered by Disqus