Sherr pėr lekėt mes djemve tė “Big Brother”
Djemtė nė "Big Brother Albania" kanė nisur debatet dhe kėtė herė shkas ėshtė bėrė buxheti.
Ata nuk ka gjetur njė gjuhė tė pėrbashkėt pėr listėn e ushqimeve. Djemtė po mendojnė organizimin e njė feste dhe pėr kėtė mendojnė tė fusin nė liste edhe zbukurime pėr ambientin, si trėndafila e tullumbace, por kanė njė ide tė marrin edhe verė. Por jo tė gjithė kanė qenė nė tė njėjtin mendim pėr kėtė.

Danjeli nisi tė debatojė me Benardin, i cili kėrkon qė t’i dėgjohet fjala.

Danjeli: Ēfarė do ti? Ēokollata?

Benardi: Duhet tė mė dėgjoni dhe mua.

Danjeli: Balonat janė interesante, por ēokollatat shkruaji me tė mėdha.

Ndėrkohė qė Ervini sheh edhe njė herė listėn, Danjeli i drejtohet Benardit duke i thėnė se ka punuar nė lokal dhe e ka idenė nė lidhje me bėrjen e listės.
comments powered by Disqus