Almeda dhe Ēėnari, kryen aventurat e tyre, kthehen nė origjinė
Habitėn shumėkė kur nė fillim tė muajit Shkurt, pak ditė para martesės morėn rrugė drejt SHBA-ve.
Atje, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kurorėzuan dashurinė e tyre, pa dashur tė kthehen shpejt nė Turqi.

Ata vazhduan muajin e mjaltit pėr mė shumė se 30 ditė duke e pėrmbushur plotėsisht epitetin e njė muaji tė ėmbėl. E sot, nė ditėn e pranverės, dyshja kanė pėrfunduar ekspeditėn pėrtej oqeanit pėr t’iu rikthyer realitetit nė Stamboll.

Ndryshe, Almeda ka paralajmėruar edhe dy dasma, nė Turqi dhe Shqipėri pėr familjet respektive por detaje tjera mbi datat eventuale nuk janė bėrė tė ditura.
comments powered by Disqus