Fejohet vajza e kėngėtares sė njohur shqiptare
Ditėlindja pėr vajzėn e kėngėtares Eli Fara, Marina ka qenė jo vetėm e shėnuar pėr festėn e lindjes, por edhe sepse ka prezantuar tė fejuarin e saj
Ai quhet Edi Ismaili dhe prej vitesh duket se jeton nė Belgjikė. Nė profilin e tij nė Facebook ai ka vendosur foto profili me Marinėn dhe gjithashtu se tashmė ata janė tė fejuar.
comments powered by Disqus