Juventus dhe Napoli ndajnė pikėt nė "San Paolo"
Lideri i Serie A, Juventusi, nuk ka mundur qė tė marrė mė shumė se njė pikė si mysafirė i Napolit, duke barazuar 1:1 nė ndeshjen qė u zhvillua nė “San Paolo”.

Tė parėt nė epėrsi kaluan mysafirėt. Khedira shėnoi pėr 0:1 nė minutėn e shtatė. Golin e barazimit e shėnoi Marek Hamsik nė minutėn e 60’tė pėr rezultatin pėrfundimtar 1:1.

Pas kėtij barazimi, Juventusi shkon nė kuotėn e 74 pikėve, tani vetėm gjashtė mė shumė se Roma, derisa Napoli shkon nė kuotėn e 64 pikėve.
comments powered by Disqus