Celine Dion thotė fjalė tejet emocionuese pėr bashkėshortin e ndjerė!
Gjėja e fundit pėr tė cilėn ėshtė duke kėrkuar kėngėtarja e madhe Celine Dion ėshtė njė dashuri tjetėr.Mė shumė se njė vit pas ndarjes nga jeta tė bashkėshortit tė saj Rene Angelil si pasojė e kancerit, kėngėtarja ka dhėnė njė intervistė pėr tė folur pak pėr jetėn e saj sentimentale.E pyetur nga gazetarja nėse ėshtė gati pėr njė tjetėr dashuri, Celine e ka prerė direkt fjalėn. “Jo, nuk bėhet fjalė, unė jam e dashuruar dhe e martuar me Rene. Ai ėshtė dashuria e jetės time dhe ėshtė shumė e vėshtirė ta shikoj veten me njė mashkull tjetėr. Dashuria qė kam pėr tė shtohet ēdo ditė dhe si femra unė e kuptoj qė ne jemi tė afta pėr tė dashuruar dhe harruar, por jo unė. Unė jam gjithmonė me tė. Edhe kur kėndoj, kėndoj pėr tė. Edhe kur pėrqafoj fėmijėt jam me tė…” – ėshtė shprehur e emocionuar kėngėtarja.Ajo ka treguar ndėr tė tjera se Rene ėshtė i vetmi mashkull qė ajo ka puthur ndonjėherė dhe ka qenė 12 vjeēe kur e ka njohur pėr herė tė parė dashurinė e saj.“Ai ka qenė gjithmonė aty pėr mua dhe unė duhet tė jem gjithashtu. Nė momentin qė ai po largohej nga jeta unė i qėndrova afėr dhe i thashė qė ndoshta kjo ishte zgjidhja mė e mirė, sepse njė njeri si ai nuk meritonte tė vuante”, – ka thėnė ajo mes lotėsh pėr tė pėrfunduar mė pas me njė deklaratė tė fortė: “Rene nuk ka vdekur dhe nuk do vdesė kurrė. Ai ėshtė gjallė tek unė ēdo moment”.
comments powered by Disqus