Askush nuk e ka pritur qė Barcelona do ta transferoj kėtė super-talent
Barcelona dėshiron qė ta transferoj mbrojtėsin e Benfikės, Nélson Semedo.Mbrojtėsit i talentuar ėshtė duke e treguar veten se ėshtė i gatshėm qė tė luaj nė nivele tė larta, andaj skuadra katalonase ka kohė qė ėshtė duke e vėzhguar progresin e tij.Barcelona ka filluar bisedimet me Benfikės dhe sipas gazetės “A Bola”, ky transferim do tė mbyllet nė shumė e 30 milionė eurove.Katalonasit dėshirojnė qė ta blindojnė mbrojtjen me Nélson Semedo, pasi ėshtė njė lojtar i ri dhe shumė i talentuar.
comments powered by Disqus