Babai i Miriam Canit u pėrgjigjet thashethemeve pėr ndarjen e Albanit nga vajza e tij
Mė 30 maj kėngėtarja dhe partnerja e Albani, Miriam Cani festoi ditėlindjen e saj, por duket se mungesa e urimit nė rrjetet sociale nga Albani nxiti thashethemet se mes tyre ka ndodhur diēka.Por ēfarė ka ndodhur nė tė vėrtetė mes ēiftit tė cilėt njihen si njė ndėr ēiftet me lidhjen mė tė konsoliduar nė show bizin shqiptar. Vetė babai i kėngėtares ka vendosur tė shuajė kėto thashetheme pėrmes njė postimi nė rrjetet sociale.“Jetojnė bashkė. Gėzojnė bashkė. Duhen bashkė.. Hallet e tyre i qajnė tė tjerėt”, ishte pėrgjigja e babait tė kėngėtares Agim Cani nė lidhje mė titujt qė pushtuan mediat rozė.
comments powered by Disqus