Reali e pranon, do bisedojmė me United pėr kėtė yll
Real Madrid ėshtė i gatshėm tė bisedojė me Manchester United pėr yllin uellsian, Gareth Bale.Sipas Independent, Reali do ta shesė Bale dhe do ta zėvendėsojė me Kylian Mbappe ose Eden Hazard, transmeton Periskopi.27-vjeēari pati njė sezon katastrofal nė Bernabeu pėr shkak tė lėndimeve tė shumta dhe United dėshiron ta rikthejė atė nė futbollin anglez.‘Los Blancos’ besohet se do ta transferojė senzacionin francez tė Monacos, Kylian Mbappe pėr 100 milionė euro.Nė rast tė dėshtimit atėherė do kthejė sytė nga belgu Eden Hazard.
comments powered by Disqus