Marrin fund thashethemet, Interi ofertė zyrtare trajnerit tė njohur
Interi ėshtė nė kėrkim tė njė trajneri qė pas shkarkimit tė Stefano Piolit.Klubi zikaltėr nuk dėshiron tė gaboj pėrsėri dhe ėshtė duke shikuar detajisht nė zgjedhjen e teknikut tė ri.Siē shkruan Corriere dello Sport, oferta e parė zyrtare qė klubi ka bėrė ėshtė pėr trajnerin aktual tė Italisė Giampiero Ventura.Drejtori sportiv i klubit, Walter Sabatini ka paraqitur nė emėr tė Jiangsu njė ofertė prej 10 milionė euro plus bonuset dhe njė kontratė pėr dy vite dhe me opsion edhe pėr vitin e tretė pėr italianin.
comments powered by Disqus