Fillon takimi i Thaqit me senatorin amerikan Ronald Johnson
Ky takim ėshtė duke u mbajtur me dyer tė mbyllura, nė kabinetin e presidentit Thaēi.
Ndėrkohė, tė pranishėm nė takim pos Thaēit e Johnson, janė edhe ambasadori amerikan nė Kosovė Greg Delawie, si dhe Bekim Ēollaku nga kabineti i presidentit Hashim Thaēi.Ndėrkaq, deri mė tani nuk ėshtė njoftuar se pėr ēka do tė bisedohet nė kėtė takim.