Ky ėshtė pėrforcimi i ri i Interit
Futbollisti,Yann Karamoh thuhet se ra dakord dhe ka arritur njė marrėveshje me Interin, por anėsori i Caenit mund tė kushtojė mė shumė se sa oferta e parė.Sipas ‘Telefoot’, Karamoh do tė nėnshkruajė njė kontratė katėrvjeēare nė qoftė se ai bashkohet me Interin, pasi qė interesim kanw shprehur edhe skuadrat e Wolfsburg, Saint-Etienne dhe Olympique Lyonnais.Megjithatė, Nerazzurrėt do tė duhet tė paguajnė 8 milionė euro plus bonuse pėr 19-vjeēarin – tė paktėn € 2 milion mė shumė se ajo qė Sky Sport Italia raportoi.
comments powered by Disqus