Wenger ka njė lajm historik pėr tifozėt e Arsenalit
Arsene Wenger ka bėrė me dije se mund tė largohet verėn e ardhshme nga Arsenali.Trajneri francez qė ėshtė nė krye tė skuadrės londineze qė mė shumė se 20 vite, ka thėnė se nė verėn e ardhshme mund ta menaxhoj njė skuadėr tjetėr.“Tė largohem nga Arsenali? Tė jem i sinqertė e kam menduar, kur ju qėndroni pėr mė shumė se dy dekada dhe tregoni punė tė mirė nė klub, atėherė edhe kryesia e klubit ėshtė e kėnaqur, por mendoj se ka ardhur koha qė tė shikoj diku tjetėr”, ka thėnė Wenger.“PSG mė kontaktuan nė kėtė verė, por qė unė ju bėra me dije se do tė qėndroj tek Arsenali dhe tė fitoj titullin e Premier Ligės, andaj do tė shikojmė ēfarė do na sjell e ardhmja”, ka shtuar trajneri francez.
comments powered by Disqus