Arta Bajrami sot e ka ditėlindjen, do tė befasoheni sa vjet i bėn!
Pėr kėngėtaren e mirėnjohur Arta Bajrami, sot ėshtė njė datė e veēantė.

Ajo sot feston datėlindjen dhe mbush plot 38 vjet. Nė rrjetin social kėngėtarja ka publikuar njė fotografi me mbishkrimin “Mbretėreshat janė tė lindura nė janar”.

Me kėtė rast ajo mori urime tė shumta nga ndjekėsit e saj nė rrjete sociale.

Ndryshe, “A Dalim” titullohet kėnga e fundit qė solli Arta Bajrami.
comments powered by Disqus