PSG dhe Manchester United e duan yllin 150 milionėsh
Lufta pėr shėrbimet e Sergej Milkinovic-Savic nuk po ka tė ndalur.

Manchester United ka kohė qė po i kėrkon shėrbimet e mesfushorit serb, por qė Lazio deri mė tani ėshtė treguar kokėfortė.

Nga ana tjetėr, nė garė ėshtė edhe PSG-ja qė i dėshiron shėrbimet e Milinkovic-Savic, e qė padyshim qė nė verėn qė po vjen do tė jetė njė pėrballje e madhe nė mes tė dy skuadrave.

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare javė mė parė ka bėrė tė ditur se skuadrat qė e duan transferimin e mesfushorit duhet tė ofrojnė hiq mė pak se 150 milionė euro.
comments powered by Disqus